Job Opportunity

Sales Support Specialist

Houd jij van aanpakken en krijg je energie van een commerciële omgeving binnen de techniek? Word jij er blij van als je aan het einde van de dag flink wat orders vlot en soepel hebt verwerkt? Lijkt het jou daarnaast ook nog leuk om wisselend met klanten én leveranciers te communiceren? Dan zou de functie van intern accountmanager bij LGCE wel eens jouw toekomstige baan kunnen zijn!

Read More >>

Job Opportunity

Sales Support Specialist

Houd jij van aanpakken en krijg je energie van een commerciële omgeving binnen de techniek? Word jij er blij van als je aan het einde van de dag flink wat orders vlot en soepel hebt verwerkt? Lijkt het jou daarnaast ook nog leuk om wisselend met klanten én leveranciers te communiceren? Dan zou de functie van intern accountmanager bij LGCE wel eens jouw toekomstige baan kunnen zijn!

Read More >>

ST-ST Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchcord

ST-ST Duplex zip MM 50/125 micron OM3 2 meter Patchsnoer

Download Product Information

If you continue on this website, you will be providing your consent to our use of cookies | For more information on this and how we use your information, please view our online privacy policy